Beşiktaş'ın Çocuğuna Arsenal'den Transfer Teklifi

İngiliz devi Arsenal, Club Brugge forması altında sezona çok iyi bir başlangıç yapan Hollandalı oyuncu Noa Lang'ı kadrosuna katmak için harekete geçti.

İngiliz devi Arsenal, Club Brugge forması altında sezona çok iyi bir başlangıç yapan Hollandalı oyuncu Noa Lang'ı kadrosuna katmak için harekete geçti. Lang, altyapı kariyerinde Beşiktaş'ta da kısa bir dönem geçirmişti.

Club Brugge'ün Hollandalı yıldızı Noa Lang, sezona yaptığı başlangıç ile tüm dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Lang için İngiliz devi Arsenal'in devreye girdiği belirtiliyor. 

Noa Lang, bu sezon Brugge formasıyla çıktığı toplam 14 karşılaşmada 4 gol, 5 asistlik performans sergiledi. Voetbal24, performansıyla dikkat çeken Lang için Arsenal'in devreye girdiğini ve kısa süre içerisinde resmi bir teklifin yapılabileceğini belirtti. 

22 yaşındaki Hollandalı oyuncu, yaz aylarında 6 milyon Euro karşılığında Ajax'tan Belçika ekibine transfer olmuştu.

Altyapıda birçok farklı takımın formasını giyen Lang, 2010'da kısa süre Beşiktaş 'ın da altyapısında yer almıştı. Sonrasında Feyenoord'da yetişen Lang, Ajax'ın altyapısına bir transfer gerçekleştirmişti. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI