Beşiktaş'ın Şampiyonluk Kutlamasından Muhteşem Görüntüler (Video)

Beşiktaş'ın Vodafone Park Stadyumu'ndaki şampiyonluk kutlamasında müthiş görüntüler yaşandı.

Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamasında müthiş görüntüler yaşandı. 42 haftalık maratonda Galatasaray ve Fenerbahçe'yi geride bırakarak sezonu şampiyon tamamlayan Beşiktaş, Ziraat Türkiye Kupası'nı kazandı, sezonu çifte kupayla tamamladı. Sıra geldi şampiyonluk kutlamalarına... Vodafone Park'ta buluşan Siyah-Beyazlılar, 19.03'te başlayan törende çifte kupayla gövde gösterisi yaptı.

Beşiktaş, Süper Lig'in en uzun sezonunu tarihi bir başarıyla kapattı, hem lig şampiyonluğunu hem de Ziraat Türkiye Kupası'nı kazandı. Cumartesi akşamı Göztepe'yi deplasmanda 2-0 yenerek 16. lig şampiyonluğuna ulaşan Siyah-Beyazlılar, 4 gün sonra aynı statta Antalyaspor ile kupa finalinde karşılaştı. İlk yarıda attığı gollerle rakibin direncini kıran ve kupayı kazanan Siyah-Vodafone Park'ta Kara Kartallar çifte kupasına kavuştu.

Pandemi kuralları gereği Valilik izin vermediği için stada taraftar alınmadı. Kutlamada teknik ekip, futbolcular ve yöneticiler yer aldı. Saat 19.03te başlayan olan organizasyonda kaptan Atiba Hutchinson hem şampiyonluk kupasını hem de Ziraat Türkiye Kupası'nı kaldırdı.

Kutlamalar erken saatlerde başladı

Süper Lig’de Göztepe’yi deplasmanda 2-1 yenerek şampiyonluğa ulaşan ve Ziraat Türkiye Kupası’nı da İzmir’de Antalyaspor ile oynadığı maçın ardından alan siyah-beyazlı ekip, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde bir araya geldi. Tesislerden Küçüksu’ya hareket eden kafileyi az sayıdaki taraftarlar iskelede meşaleler ve tezahüratlarla karşıladı. Beşiktaş yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve oyuncular, şampiyonluk kupasını almak üzere deniz yoluyla Vodafone Park’a hareket etti. Beşiktaşlı taraftarlar da teknelerle siyah-beyazlı ekibi yalnız bırakmadı.

Beşiktaş’ı taşıyan tekneye sahil güvenlik ve deniz polisi de eşlik etti. Siyah-beyazlı taraftarlar da takımlarının Dolmabahçe’ye gelişi öncesinde Beşiktaş’ta bir araya geldi. Taraftarlar, tezahüratlarla şampiyonluk sevincini sürdürdü.

Emniyet güçleri BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde ve Vodafone Park çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldı. Emniyet güçleri, Kabataş ve Beşiktaş yönünden taraftarların stada gidişini engelledi. Polis, Dolmabahçe’de toplanan az sayıdaki taraftarı da uzaklaştırdı.

İşte kutlamalardan yansıyanlar

 


Futbolcular Vodafone Park'a geldi

Küçüksu’dan deniz yoluyla stada hareket eden siyah-beyazlı takımın teknik heyeti ve oyuncuları, Kabataş’a ulaştı. Buradan takım otobüsüyle Vodafone Park’a hareket eden siyah-beyazlıları, taraftarlar coşkulu bir şekilde karşıladı. Takım otobüsü taraftarların yoğun ilgisi arasında stada vardı. Teknik heyet ve oyuncuları tribünde bulunan az sayıdaki taraftar şampiyonluk tezahüratlarıyla karşıladı.

Kupa töreni için saha ortasında kırmızı halının yer aldığı ve oyuncularla yöneticilerin oturacağı tribününde bulunduğu bir platform hazırlandı. Platformunu arkasında dev ekranda "Şampiyon Beşiktaş" yazısı da yer aldı.

Boğazda şampiyonluk turu EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI