Beşiktaş'ta Torres sesleri

İspanyol basınında yer alan habere göre, Beşiktaş Sevilla'nın orta saha oyuncusu Oliver Torres için teklif yaptığı duyuruldu.

Beşiktaş ve Trabzonspor, Sevilla'nın Yıldızı Torres İçin Yarışıyor

İspanyol basınında yer alan habere göre, Beşiktaş Sevilla'nın orta saha oyuncusu Oliver Torres için teklif yaptığı duyuruldu. Yıldız futbolcunun, diğer taliplerini de değerlendirdikten sonra geleceğine dair kararını vereceği belirtiliyor.

Torres için teklif 


İspanyol medyasında yer alan haber, Beşiktaş ve Trabzonspor'un transfer çalışmalarına dair flaş bir iddiayı ortaya koyuyor. Sevilla'nın İspanyol orta saha oyuncusu Oliver Torres'e, Trabzonspor'dan sonra Beşiktaş'ın da teklif yaptığı öne sürülüyor.

Habere göre, iki Türk kulübü de 29 yaşındaki orta saha oyuncusu için yarış halinde bulunuyor. Torres'in diğer kulüplerden gelen teklifleri de değerlendireceği ve sonrasında kararını vereceği ifade ediliyor.

Bu sezon Sevilla ile 25 lig maçına çıkan Torres, 1 asistlik katkı sağladı. Yıldız futbolcunun Sevilla ile olan sözleşmesi sezon sonunda sona erecek.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI