Beşiktaş'tan ses getirecek hamle

Beşiktaş, bu sezon Süper Lig'deki yarışın gerisinde kalmış olsa da, Türkiye Kupası'na odaklanmış durumda ve gelecek sezona güçlü bir başlangıç yapmak için teknik direktör arayışlarına hız verdi.

Beşiktaş, bu sezon Süper Lig'deki yarışın gerisinde kalmış olsa da, Türkiye Kupası'na odaklanmış durumda ve gelecek sezona güçlü bir başlangıç yapmak için teknik direktör arayışlarına hız verdi. Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, son olarak dünya futbolunun önemli isimlerinden biri olan Alman teknik direktör Thomas Tuchel ile Almanya'da bir araya geldi.


Hürriyet'in haberine göre, Arat ve Tuchel'in görüşmesi, ortak bir dostları aracılığıyla gerçekleşti ve bu buluşmada Beşiktaş ve dünya futbolu üzerine sohbet edildi. Bayern Münih'te görev yapan Tuchel, şubat ayında ayrılık kararı aldığını ve bu kararından geri dönmeyeceğini belirtti. Bayern Münih yönetimi ise Tuchel'in takımda kalmasını istiyor.


Beşiktaş'ın Tuchel hamlesi, siyah beyazlı kulübün gelecek sezon için ne denli iddialı planlar yaptığını gösteriyor. Bu hamle, taraftarlar arasında büyük bir heyecan yaratırken, kulübün önümüzdeki dönemdeki stratejilerini de şekillendirebilir.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI