Elneny sürprizi

Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş'ta flaş transfer gelişmesi ...

Beşiktaş’ın eski yıldızlarından Muhammed Elneny, teknik direktör Rıza Çalımbay'ın onay vermesi yönetimin de transferi gerçekleştirmek istemesi durumunda yeniden siyah-beyazlı formayı giyebilir.

Beşiktaş için gemileri yaktı! Menajerine özel talimat

Arsenal'da mutsuz

2019-20 sezonunda Beşiktaş’ta kiralık olarak forma giyen ve sergilediği başarılı performans ile taraftarların beğenisini kazanan Mısırlı orta saha oyuncusu, Arsenal'da fazla forma şansı bulamadığı için mutsuz.

Uzun yıllar, Arsenal'da oynayan bu sezon ise sadece üç maçta toplam 12 dakika süre alabilen deneyimli oyuncunun sürekli oynamak istediği için menajerine Beşiktaş’la anlaşması için talimat verdiği belirtildi.

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Elneny için Arsenal'ın zorluk çıkarması beklenmezken Beşiktaş'ta gerçekleşecek olan seçimi bekleyen 31 yaşındaki futbolcu da kendisine gelecek diğer teklifleri beklemeye alacak. 

Haber7

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI