Feyyaz Uçar'dan hakem uyarısı

Ziraat Türkiye Kupası'nda finale haklarıyla çıktıklarını belirten Uçar, ligle ilgili konuşmak istemediklerini ifade etti.

Beşiktaş Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Feyyaz Uçar, son maçın ardından hakem kararlarına yönelik sert eleştirilerde bulundu. Uçar, maç öncesinde hakemin istatistiklerinin kendilerini umutlandırdığını belirterek, hakemin kart göstermemeye çalışan ve oyunu oynatmaya çalışan bir profil çizdiğini düşündüklerini ifade etti. Ancak maçın geneline bakıldığında Beşiktaş’ın en fazla sarı kart gösterilen takım olduğunu vurguladı.

Muçi’ye Yapılan Faul ve Avantaj Kuralı

Uçar, maçın son anlarında Muçi’ye yapılan faulde avantaj kuralının uygulanmadığını belirtti. Genç oyuncunun topu alarak verkaç yaparak önemli bir pozisyon oluşturma şansının bulunduğunu, fakat hakemin yanlış kararıyla bu atağın kesildiğini söyledi.

VAR Kararları ve Uzatma Süresi Eleştirisi

Uçar, yedikleri golde VAR kararının 10 dakika sürdüğünü, penaltı pozisyonunda ise 7 dakika beklediklerini belirtti. Maçın sonuna eklenen sürenin sadece 7 dakika olduğunu ifade ederek, hakemlerin pozisyonları kaçırmalarına anlam veremediklerini dile getirdi.

Türkiye Kupası Finaline Hazırlık

Ziraat Türkiye Kupası'nda finale haklarıyla çıktıklarını belirten Uçar, ligle ilgili konuşmak istemediklerini söyledi. Federasyon ve Merkez Hakem Kurulu’ndan (MHK) tek beklentilerinin bu maça gölge düşürmemeleri olduğunu ifade etti. Uçar, Beşiktaş camiasının Türkiye’nin en büyük camialarından biri olduğunu, sahada her zaman mücadele verdiklerini ve sahada kalmaya çalıştıklarını ancak herkesin de bir sabrı olduğunu belirtti.

Adil Yönetim Çağrısı

Sezonun sonuna yaklaşırken en azından bir kulvarda doğru, düzgün ve adil bir müsabaka istediklerini vurgulayan Uçar, hak edenin kazanmasını istediklerini söyleyerek sözlerini tamamladı.

Beşiktaş Camiasından Adil Futbol Yönetimi Çağrısı

Beşiktaş camiası, son maçın hakem yönetimi konusunda yaşadıkları hayal kırıklığını dile getirirken, adil bir futbol yönetimi için çağrıda bulunuyor. Taraftarlar ve yönetim, özellikle kritik pozisyonlarda hakemlerin daha dikkatli olmalarını bekliyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI