Kaan Ayhan Transferi İçin Yeni Teklif

Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş'ta flaş transfer gelişmesi...

A Milli Takımımızın savunma oyuncusu Kaan Ayhan'dan vazgeçmeyen Beşiktaş, Sassuolo’nun sabit fikirli tutumuna rağmen geri adım atmıyor. İtalyan kulübünde fazla forma şansı bulamadığı için mutlu olmadığını bizzat duyuran tecrübeli futbolcu için takımına Ocak’ta satın alma opsiyonlu kiralama önerisi sunulacak.

Ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek için yoğun bir çalışma başlatan Siyah-Beyazlılar, savunma bölgesine takviye yapmayı planlıyor. Bu doğrultuda geçen sezon da kulübün gündemine gelen İtalya Serie A ekibi Sassuolo’nun A Milli stoperi Kaan Ayhan için girişimlere tekrar başlayan yönetim, bu kezÇizme ekibini ikna etmeyi planlıyor.

Milli Takım kampında yaptığı açıklamada yedek kaldığı için mutsuz olduğunu direkt birinci ağızdan duyuran Kaan Ayhan, kulübünün ikna edilmesi halinde sezonun ikinci yarısında Siyah-Beyazlı formayı giymeye hazır. Oyuncuyu sezonun ikinci yarısı için kiralık olarak kadrosuna katmak isteyen yönetim, kontratına da satın alma opsiyonu koydurmak istiyor.

Fanatik 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI