Kante'ye çılgın teklif

Beşiktaş'ın transfer listesinde yer alan Ngolo Kante'ye astronomik teklif geldi.

İngiltere Premier League ekibi Chelsea ile sezon sonunda sözleşmesi sona eren ve ismi Beşiktaş'la anılan Ngolo Kante'ye çılgın bir teklif geldi.

Kante'ye dudak uçuklatan maaş teklifi!

İtalyan gazeteci Fabrizio Romano'nun haberine göre, 32 yaşındaki Kante sözleşmesinin sona ermesiyle Chelsea'den ayrılması beklenirken, Al-Ittihad yıldız oyuncuya tam 100 milyon Euro maaş içeren bir sözleşme teklif etti.

Sözleşme birçok madde içeriyor

Yapılan sözleşme teklifinde reklam anlaşmaları, ticari anlaşmalar ve görüntü hakları gibi birçok maddeyi içerirken, Kante'ye toplamda 100 milyon Euro'yu bulan bir teklifte bulundu.

Chelsea'nin de kadrosunda tutmak istediği yıldız oyuncu 2016-17 sezonunun başında Leicester'den 35 milyon Euro'ya kadroya katılırken, bu sezon sakatlıklar nedeniyle İngiliz ekibinde sadece 9 resmi maçta forma giyebildi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI