Kenan Komutan kimdir?

Fikret Orman'ın, Ahmet Nur Çebi'ye 'Kenan Komutan' benzetmesi yapması dikkat çekti. İşte Beşiktaşlıların merak ettiği Kenan Komutan'la ilgili bilgiler...

Fikret Orman'ın, Ahmet Nur Çebi'ye 'Kenan Komutan' benzetmesi yapması dikkat çekti. İşte Beşiktaşlıların merak ettiği Kenan Komutan'la ilgili bilgiler... 

Sözcü TV'de Ercan Taner'e açıklamalarda bulunan Fikret Orman, Çebi için, "Sürekli Süleyman Seba'dan bahsediyor. Süleyman Ağabey bana söyle dedi, Süleyman Ağabey beni çok severdi diyor. Külliyen yalan! Süleyman Seba bunu tanımızdı bile. Belki birkaç kez karşılaşmıştır. Ki, bunu yönetime ben aldım. Süleyman Ağabey'le yaşadığı sohbetlerde Mesut Arda'yı şahit gösteriyor. Seba'da, Arda'da rahmetli oldular. Neredeyse çıkıp Atatürk'le de arkadaştım diyecek. Bu tam Kenan bir Kenan Komutan" ifadesini kullandı. 

Orman'ın bu açıklamasının ardından 'Kenan Komutan'ın kim olduğu merak konusu oldu? 

Kenan Komutan kimdir?  

Sosyal medyada İstanbul'u kendisinin fethettiğini iddia ettiği video milyonlarca kişi tarafından izlenen 'Kenan komutan' lakaplı fenomen yıllar sonra Koronavirüs kısıtlamasında sokakta alkol alırken görüntülendi. Kolonya ve limon suyunu karıştırıp içmeye çalışırken polise yakalanan fenomen, "Covid 19'u öldürüyorum" dedi.

Sosyal medya fenomeni yıllar sonra Bursa sokaklarında görüntülendi. Bir elinde kolonya şişesi diğer elinde limon suyu ile yürürken ayakta durmakta zorluk çeken Kenan komutan sokağa çıkma yasağını ihlal edince vatandaşlar tarafından ihbar edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri alkol almaya çalışan fenomeni uyardı. Polis ekiplerine covid-19’u öldürdüğünü belirten yaşlı adam “80 derecede kesin çözüm” diyerek ekipleri güldürdü.

Eski videolarını izleyince duygulandı

Sosyal medyada her videosu milyonlarca kişi tarafından izlenen yaşlı adam kendisine eski videoları izletilince duygulandı. Kısık sesi ile şarkı söyleyen Kenan komutan sesi istediği gibi çıkmayınca “Çok içtik bunu hayat bizi çok yordu be evlatlar çıkmaz tabi” diyerek sitem etti.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI