N'Sakala Gerçeği

Fabrice N'Sakala krizinin perde arkası...

Beşiktaş'ın borç rakamı 5.5 Milyar TL.'yi aştığı belirtilirken bazı futbolcuların ödemelerinin yapılmadığı belirtildi. Bankalar Birliği ile yaptığı anlaşma sonrası oyuncuların paralarını ödeme garantisi veren Beşiktaş Yönetimi'nin Fabrice N'Sakala'ya yaklaşık 6 aydan bu yana ödeme yapılmadığı belirtildi. 

N'Sakala'nın, "Bana verilen sözler tutulmadı. Muhattap alacak yönetici de bulamıyorum. 1.5 yıldır Beşiktaş'tayım ama sadece 100 bin Euro ödeme alabildim. Bir hafta içinde ödemelerim yapılmazsa kulübü FIFA'ya şikayet etmek zorunda kalacağım" öğrenildi. 

Trabzonspor maçı sonrası bordo mavili ekip oyuncusu Yusuf Sarı'nın paylaşımını beğenen N'Sakala'nın bazı kulüplerle temasa geçtiği ve ligin devre arasında kesinlikle takımdan ayrılacağı vurgulandı. EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI