Polonya Cumhurbaşkanı'ndan Beşiktaş'a 5 Milyon Euro

Beşiktaş'ın Ernestt Muçi tranfserinde son sözü Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda'nın söylediği iddia edildi.

Beşiktaş'ın, Legia Varşova'nın 22 yaşındaki Arnavut yıldızı Ernest Muçi için yaptığı 10 milyon euroluk resmi teklifin, ilk başta olumsuz bir yanıt aldığı ancak Başkan Hasan Arat'ın Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda ile iletişime geçerek destek istemesi sonucunda Legia Varşova'nın geri adım attığı ve teklifi kabul ettiği ortaya çıktı.


15 Milyon Euro fiyat biçtiler! 

Muçi'yi 15 milyon euroya yaklaşan tekliflere rağmen satmayan Legia Varşova'nın, Beşiktaş'ın Cumhurbaşkanı Duda'nın devreye girmesi üzerine 10 milyon euroya razı olduğu belirlendi. Bu transferde Polonya Cumhurbaşkanı'nın, Beşiktaş'a 5 milyon euroluk bir jestte bulunduğu da açıklandı.


Arnavut inadı kırıldı! 

Avrupalı bazı kulüplerin sezon sonu için Muçi için 15 milyon euroluk teklif yapmaya hazırlandığı ancak Beşiktaş'ın, Arnavut futbolcuyu elden çıkarmayı düşünmediği ifade edildi. Bu transferde Cumhurbaşkanı Duda'nın etkili bir rol oynadığı ve Beşiktaş'ın Muçi'yi kadrosuna katma konusundaki kararlılığının altı çizildi.

Ayrıca, Ernest Muçi ve Joe Worrall'ın bugün Kayserispor deplasmanında ilk 11'de yer alacakları, Al-Musrati'nin ise yedek soyunması bekleniyor. 

Cengiz Malgır - Milliyet 
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI