Sergen Yalçın'a şok

İsmi Beşiktaş'la anılyan Sergen Yalçın bunu beklemiyordu.

Süper Lig'in 37. haftasında Adana Demirspor'u kendi sahasında konuk eden Antalyaspor'da teknik direktör Sergen Yalçın'a veda plaketi verilirken taraftar tepki gösterdi.

Antalyaspor taraftarından Sergen Yalçın'a şok hareket!

Süper Lig'de Antalyaspor kendi sahasında Adana Demirspor'u kendi sahasında konuk etti. Teknik direktör Sergen Yalçın ile sene sonu yollarını ayıracak olan Akdeniz ekibinda, taraftarlar genç teknik adama plaket verilirken tepki gösterdiler. 

Tepki gördü

Antalyaspor taraftarı sene sonunda takımda devam etmeyecek Sergen Yalçın'a plaket verirken ıslıklarla tepki verdi.

İstatistikleri iyi değil

Antalyaspor’da Nuri Şahin ile yolların ayrılmasının ardından göreve getirilen Sergen Yalçın, kariyerinin en başarısız dönemini yaşıyor. Süper Lig’de Antalyaspor ile 19 maça çıkan, 5 galibiyet, 6 beraberlik ve 8 yenilgi gören Sergen Yalçın, 1.11’lik puan ortalamasıyla 2012 yılında başladığı teknik direktörlük kariyerindeki en düşük ortalamanın sahibi oldu. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI