Sinan Engin: Yapmayın, etmeyin!

Süper Lig'in 37. haftasında Beşiktaş, Hatayspor ile 2-2 berabere kalarak taraftarlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Sinan Engin'den Beşiktaş Taraftarına Eleştiri: "50 Puan Fark Var, Yapmayın"

Süper Lig'in 37. haftasında Beşiktaş, Hatayspor ile 2-2 berabere kalarak taraftarlarını hayal kırıklığına uğrattı. Maçta Beşiktaş'ın golcüsü Aboubakar'ın penaltısıyla skoru 2-2'ye getirmesi sonrası tribünlerdeki sevinç, eski yönetici ve spor yorumcusu Sinan Engin tarafından eleştirildi.

"Çıtayı Bu Kadar mı Düşürdük?"

Sinan Engin, Beyaz TV'deki programında yaptığı açıklamalarda, Beşiktaş taraftarının bu sevinç gösterilerini eleştirerek, "Ara ara ben bütün maçlara baktım. 2-1 Beşiktaş mağlup, Aboubakar penaltı atıyor, 2-2 oluyor, Beşiktaş tribünleri acayip seviniyor. Bu kadar mı çıtayı düşürdük ya? Vay be, alıştık ha? Alıştık mı, 50 puan fark var ya! 50 puan fark var, bakıyorsunuz 2-1'den 2-2 oluyor, seviniyoruz ya! Vay be... Yapmayın, alıştırmayın kendinizi sevgili Beşiktaş taraftarı, alıştırmayın kendinizi..." ifadelerini kullandı.

"Taraftar Beklentisini Yüksek Tutmalı"

Sinan Engin'in bu açıklamaları, Beşiktaş camiasında tartışma yarattı. Engin, Beşiktaş taraftarının beklentilerini yüksek tutması gerektiğini vurgularken, ligdeki mevcut durumun kabul edilemez olduğunu belirtti. "50 puan fark var, bu durum kabul edilebilir değil" diyerek, taraftarın başarı standardını düşürmemesi gerektiğini savundu.

Beşiktaş, bu sezon beklentilerin altında kalarak taraftarlarını üzdü. Sinan Engin'in eleştirileri, taraftarın takımına olan bağlılığı ve sevinç gösterileri konusunda düşünmeye sevk ederken, kulübün gelecekteki performansına dair beklentileri de yükseltti. Taraftarlar, Sinan Engin'in açıklamaları sonrası takımın performansını ve yönetimini daha yakından takip edecek gibi görünüyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI