Sporsorlardan, Galatasaray derbisi primi

Tüm gözlerin yarın oynayacak Galatasaray maçına çevrildiği Beşiktaş’ta Başkan Hasan Arat’ın derbi için prim çağrısına sponsorlardan destek geldi. İşte detaylar…

Tüm gözlerin yarın oynayacak Galatasaray maçına çevrildiği Beşiktaş’ta Başkan Hasan Arat’ın derbi için prim çağrısına sponsorlardan destek geldi. İşte detaylar… (BJK Haber)

Başkan Hasan Arat'ın Galatasaray derbisi için prim çağrısına Beşiktaş'ın sponsorlarının bazılarından olumlu cevap geldi... Göğüs sponsoru Rain, sırt sponsoru Beko, kol sponsoru Aksa; Galatasaray derbisinin kazanılması durumunda verilmek üzere açıklanacak prim için Başkan Hasan Arat'a destek verdi.

Ayrıca Özyeğin Grubu da derbinin kazanılması durumunda Başkan Arat'ın çağrısına kulak vererek prime destek olma kararı aldı.

2 SPONSORDAN RET

Beşiktaş'ın sponsorlarından şort sponsoru Nesine ve konç sponsoru Papara ise Hasan Arat'ın çağrısına olumlu cevap vermedi.

Başkan Hasan Arat'ın yarın oynanacak Galatasaray derbisi için verilecek primi bu akşam takımla yiyeceği son akşam yemeğinde açıklaması bekleniyor.

Sponsorların da verecekleri ekstra primlerle Galatasaray derbisi için çok ciddi bir primin gündeme geleceği gelen bilgiler arasında. 

Fotospor 


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI