Worrall: Fırsat yakalayamadık!

Beşiktaş'ın yeni transferi Joe Worrall, Kayserispor ile oynanan berabere biten maçın ardından yaptığı açıklamada takımın performansını değerlendirdi.

Beşiktaş'ın yeni transferi Joe Worrall, Kayserispor ile oynanan berabere biten maçın ardından yaptığı açıklamada takımın performansını değerlendirdi. Worrall, "Çok da fırsat yarattığımız söylenemez. Beşiktaş gibi bir takımın bu maçlarda her zaman kazanması lazım." dedi.

Daniel Amartey, rakibin iyi oynadığını belirterek, "Kompakt kaldı. Sonuç olarak bir puan aldık." ifadelerini kullandı. Necip Uysal ise maçın zorluğuna vurgu yaparak, "Galibiyet için geldik ama olmadı. Bu zeminde futbol oynamak çok zor. Zeminlerimizin daha iyi olması gerekiyor. İyi oynadığımızı çok düşünmüyorum ama mücadele vardı. Üzgünüz, beraberlik için önümüzdeki maçlara bakacağız." şeklinde konuştu.

Worrall, takımının deplasmanda gol yemeden maçı tamamlamasını olumlu bir nokta olarak değerlendirdi ancak daha fazla fırsat yaratmaları gerektiğini ifade etti. Beşiktaş gibi bir takımın her zaman kazanması gerektiğini söyleyen Worrall, bu tarz maçları kazanmaları gerektiğini vurguladı.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI