Yldızlar parlıyor

İyi bir Aboubakar’ı durdurmak imkansız, Fernandes de günün iyileri arasındaydı.

Adana Demirspor bu ligin en etkili hücum yapan, göze en hoş gelen futbolu oynayan ekiplerinden biri. Montella’nın takımı sadece rakip kaleyi düşünüyor.

4-2-4 gibi bir düzenle oynuyorlar. Orta alanın merkezinde tüm yük Badou Ndiaye ve Stamboli’nin omuzlarında. Adana ekibinin bu riskli anlayış ve formasyonuyla Beşiktaş’ın maçı kazanmaması sürpriz olurdu.

Nitekim 1-0 yenik duruma düşmesine rağmen dakikalar ilerledikçe oyuna ağırlığını koyan siyah beyazlılar net bir üstünlük kurmayı bildi.

ÇOK DEĞERLi BiR GALiBiYET

Kendi evinde bu sezon hiç kaybetmemiş olan Adana Demirspor karşısında 1-0 geriden gelerek 4 golle kazanmak çok değerli.

Şenol Güneş’in Beşiktaş’ı son 12 maçta 34 puan topladı. Ligin en formda takımı konumunda. Aboubakar formda ve sağlıklı olduğunda onu durdurmak imkansız. Dile kolay son 10 maçta 12 gole imza attı Kamerunlu süperstar. Gedson Fernandes ve Masuaku da dün Beşiktaş’ın iyileriydi.

SALiH ARTIK DAHA ÇOK SORUMLULUK ALIYOR

Salih Uçan, Şenol Güneş ile beraber çok daha fazla sorumluluk alıyor, çok çalışıyor. Amir Hadziahmetovic de daha güvenli oynuyor ve kalitesini sahaya yansıtıyor.

İkinci yarının başında harika bir gole imza atan Gedson Fernandes’in bu yeteneği var ve buna benzer pozisyonlarda çok daha fazla gol atması lazım. Beşiktaşlılar dün bir kez daha Valerien İsmael ile çok fazla vakit kaybedildiğini düşündü. Şenol Güneş daha önce gelmiş olsaydı Beşiktaş kuşkusuz bambaşka bir konumda olacaktı. 

GÜNTEKİN ONAY - HÜRRİYET 

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI