Savic'in yerine Paulista

Savic'in yerine düşünülen Gabriel Paulista ile yapılan görüşmeler olumlu sonuçlandı.

Beşiktaş'tan Transfer Hamleleri: Savic ve Paulista

Beşiktaş, yeni sezon öncesi savunma hattını güçlendirmek için önemli adımlar atıyor.


Stefan Savic Transferi İptal Oldu

Beşiktaş, Karadağlı stoper Stefan Savic ile yaptığı görüşmelerde oyuncunun yıllık 4 milyon avro ve şampiyonluk bonusu olarak 500 bin avro istemesi üzerine bu transferden vazgeçti​. 


Gabriel Paulista Anlaşması

Savic'in yerine düşünülen Gabriel Paulista ile yapılan görüşmeler olumlu sonuçlandı. Brezilyalı stoperle yıllık 2,4 milyon avroluk bir anlaşma sağlandı. Paulista, Atletico Madrid ile sözleşmesi 30 Haziran’da sona erdikten sonra İstanbul’a gelerek imzayı atacak​ Alternatif Planlar

Savic’in taleplerinde değişiklik yapması durumunda, Beşiktaş yönetimi bu transfer için tekrar masaya oturmayı planlıyor.


Sağ Bek Arayışı

Beşiktaş, sağ bek pozisyonu için hızlı ve ofansif bir oyuncu arayışında. Sparta Prag’da forma giyen Angelo Preciado transfer listesine eklendi. Teknik direktör Giovanni van Bronckhorst’un onay vermesi halinde transfer girişimleri başlayacak. Preciado ile daha önce Galatasaray’ın da ilgilendiği belirtiliyor​. 




EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun





Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI